Oferta nr 24508259

Stanowisko: Młodszy analityk rynku - PRACA W STĘŻYCY Nazwa firmy: JMP FLOWERS
Miasto: Dęblin Data dodania ogłoszenia: 4 grudnia 2018, 22:19

Treść ogłoszenia

Młodszy analityk Rynku

Miejsce pracy: Stężyca (30 km od Puław)

Zakres obowiązków:

- Przygotowywanie planów sprzedaży z uwzględnieniem zmian produkcyjnych

- Obliczanie i raportowanie dokładności prognoz podaży i popytu

- Analiza cen w Polsce w podziale na kanały sprzedaży

- Forecasting cen na przyszłe okresy

- Kontrola zysku brutto

- Benchmarking cenowy

- Analiza efektywności polityki cenowej

- Wykonywanie raportów okresowych według planów analiz

- Przygotowywanie raportów rynkowych

- Prowadzenie aktywnej sprzedaży do wybranego klienta sieciowego oraz w kanale tradycyjnym

- Bieżące raportowanie postępów prac

WYMAGANIA:

- Wykształcenie ekonometryczne, matematyczne lub statystyczne

- Doświadczenie w sprzedaży i/lub analizach rynkowych

- Znajomość angielskiego co najmniej B1/B2

- Bardzo dobra znajomość pakietu Office, zwłaszcza Excel

- Mile widziana znajomość SQL

OFERUJEMY:

- Możliwość rozwoju zawodowego

- Przyjazne środowisko pracy

- Pracę w najnowocześniejszej firmie w branży

- Ciekawy zakres zadań i obowiązków

- Stabilne warunki zatrudnienia oraz system premiowy

- Bogaty pakiet szkoleń

- Prywatną opiekę medyczną

- Dofinansowanie do posiłków

Osoby zainteresowane objęciem stanowiska prosimy o przesyłanie aplikacji w odpowiedzi na ogłoszenie katarzyna.ziemkiewicz@jmpflowers.pl