• Stanowisko: Sprzedaż internetu światłowodowego.
  • Nazwa firmy: WOW TEAM
  • Miasto: Lublin (lubelskie), Puławy (lubelskie), Lubartów (lubelskie), Łuków (lubelskie), Ryki (lubelskie), Janów Lubelski (lubelskie)
  • Data dodania ogłoszenia: 18 lutego 2021, 13:26
  • Oferta nr 34070751

W związku z coraz większym zapotrzebowaniem na szybki i stabilny internet światłowodowy, zapraszamy do nowego zespołu sprzedażowego. Prowadzimy działania handlowe na nowo powstałych sieciach. Dysponujemy bazą ponad 100 000 potencjalnych klientów i szukamy nowych przedstawicieli gotowych do prowadzenia działań handlowych na terenie województwa lubelskiego w powiatach: lubelskim, lubartowskim,  łukowskim, ryckim, puławski, janowskim, kraśnickim. 

Branża: telekomunikacja

Produkt: internet światłowodowy 

Teren: województwo lubelskie 

System pracy: D2D - bez konieczności wchodzenia do domu klienta. 

Czas pracy: do ustalenia ( full time/part time )

Zarobki: 4000-11000 ( 100% Prowizja) 

Forma współpracy: działalność gospodarcza lub umowa zlecenie dla studentów.

Wymagania: prawo jazdy kategoria B

Nie wymagamy doświadczenia. 

Doświadczenie w kontakcie z klientem będzie dodatkowym atutem, ale jeżeli jest to Twoja pierwsza praca, to nauczymy Cię wszystkiego od zera.

Zapewniamy pakiet szkoleń na dobry start i pracę w młodym, dynamicznym zespole więc, jeżeli lubisz rozmawiać z ludźmi, jesteś ambitny/a i chcesz stabilnego dochodu w branży, która rozwija się świetnie w globalnym kryzysie, to zapraszamy do współpracy.

Teraz Twój ruch!

Wyślij swoje CV wraz ze zdjęciem na adres: sandra.dudek@inea.com.pl i koniecznie dopisz klauzulę RODO: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wow Team Sebastian Florkowski w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko"